logotipo de la empresa Jabil Inc
Jabil Inc
3.9 de 5 estrellas.
Recibe actualizaciones semanales, nuevos empleos y evaluaciones

Evaluaciones de Operátor en Jabil Inc

Evaluar a esta empresa
Título del empleo
Ubicación

Puntuaciones por categoría

3.7Equilibrio vida personal/laboral

Ordenar por

UtilidadCalificaciónFecha
Se encontraron 11 evaluaciones con los criterios de la búsquedaVer las 3143 evaluaciones
Cultura laboral

Ha nem muszály nem ajánlom senkinek!

Evaluación destacada de Indeed

La evaluación más útil según Indeed
Nem családbarát munkahely! Ünnepnapokon is gyakram műszakot szerveznek rendszeresen! Egynapos ünnepeken este 22 órától ! A 3 vagy 4 napos hosszúhétvégét sem kapnuk meg soha! Az ünnepi melót nem 300% os bért kapunk hanem ingyen egységes vacsorát !

Pros

Tisztaság klimatizált környezet

Contras

Nem családbarát főleg az ünnepi műszakok miatt!
Cultura laboral

Csaladias es kivalo vezetoseg...

Szerettem ott dolgozni.Főnökiség korrekt volt.Segítő kezek.

Pros

Ingyen ebéd.

Contras

Egeszseg ugyi ellatasok .

A majomnak jár a banán

Lélekölő, monoton munka. Nincs betanulási idő, azonnal tudnod kell mindent elsőre, különben leordibálnak ha lassú vagy. A főnökök egymással is minősíthetetlenül viselkednek. 20 másodpercre sem ülhetsz le, mert egyből beszólnak érte. Beszélgetni kiváltságos dolog. Telefon nézegetést felejtsd el. A főnöknek nincs semmi tekintélye,mert nem tudott venni a piacon a 8 osztálya mellé. Elvárás hogyha 8 órában dolgozol akkor is maradj 12-őt. Ha szóvá teszed repülsz! Nincs időd semmire mindig futnod kell a buszhoz, hogy elérd. Az öltöző rohadt messze van a gyártó helytől. A régi dolgozók 80% kiváltságos helyzetben van és ezt éreztetik is veled. Tartom magam a 3 évvel ezelőtti álláspontomhoz : ezt a munkát egy majom is eltudná végezni, mert az is letud nyomni egyszerre két gombot. Gyümölcs nap volt. Banánt adtak. Zöldet. Mert a sárgát a fejeseknek tartogatták. Ha kötélből vannak az idegeid és képes vagy robotként dolgozni akkor ott a helyed. Ha nem akkor felejtsd el!

Pros

ha nincs más

Contras

rövid szünetek, bunkó, arrogáns főnökök

Kellemes környezet

Családias légkör a munkatársakkal, a munka nem megerőltető, monoton. Vezetőség korrekt. Aki dolgozni akar és betartja a szabályokat az hosszútávon ott tud maradni.

Pros

Munkába járás támogatása

Contras

12 órás műszak
Cultura laboral

Fárasztó volt a napi 12 óra állás és ezután még az utazási nehézségek!

A napi 12 órai munka után fárasztó volt az utazás a helyi járattal.Volt hogy végig álltunk a buszon is a 12órás állás után! Munkába menet sem volt mindig hely! A kis étkező mindig dugig volt.A nagy étkező messze volt a mi csarnokunktól.Itt a hűtök mindig dugig voltak,alig találtuk meg a saját ételünket.Nagyon kellett sietni hogy időben visszaérjünk! Hazafelé hatalmas tömeg az ellenőrző átvilágitásnál ! Ha még a portánál is behivtak ellenőrzésre,akkor már nem várt meg az a busz ami csatlakozott a helyközi járathoz,igy ekkor be kellett gyalogolni a buszpályaudvarhoz akármilyen időjárás is volt épp akkor!
¿Te ha sido de ayuda esta evaluación?

Califica una empresa en la que trabajaste recientemente

Comparte tu experiencia para ayudar a otros

Vegyes érzelmek

3 éve dolgozom gépkezelőként és ez a legjobb hely amit gyártásban résztvevő munkás találhat. Megadnak osztod be a szünetet Vannak laza napok összességében nem egy elviselhetetlen hely, de biztosan nem kellene győzködni, ha lenne jobb lehetőségem. Akik azt írják, hogy embertelenek a körülmények azoknak elmondanám,hogy ez nem a szeretetszolgálat, hanem egy munkahely ahol bármennyire meglepő dolgozni kell. Sokan dicsérték az ételeket...hát...borzalmasan rossz A főtt krumplit egy kis olajban megsárgítani és sültkrumpliként eladni eléggé forradalmi ötlet, de nagyon rossz

Pros

15 nap munka egy hónapban, szemüveg csináltatásánál 15 ezer forintot áll a cég a szemüveg árából, ingyenes fogászati rendelés, évi egyszeri vissza nem térítendő gyorssegély hirtelen kiadásra

Contras

12 órás munkarend, az emberek robotként kezelése, borzasztóan lassú ügyintézés, válogatás nélkül felvesznek mindenkit aki véletlenül beesik a kapun

Nagyon jó munkahely

A műszakbeosztás megfelelő. Elegendő szünetet nyújtanak a 12 órás műszakban. A vezetőség összetételén lehetne változtatni, de hát hol nincsenek bunkó főnökök? A kötelező túlóra is vállalható. A fizetés sem rossz. A munkahelyi körülmények megfelelőek. Az ellenőrzések nem hátráltatják a munkát. Régebben dolgoztam a Jabilnál, de most készülök visszamenni. Összességében jobb, mint a környék többi gyári munkával foglalkozó munkahelye.

Pros

Ingyenes bejárás

Contras

Hangos gépek.

Nagyon jó

Szünetek időbeli betartása, tiszta környezet, barátságosak az emberek.

Pros

Bónusz szünet, cafetéria

Contras

Rövid idő a betanulásra

kellemes munkahely megfelelő bérezés

megfelelő munkakörülmények kellemes környezet megértő vezetőség segítőkész kollégák előrelépési lehetőség

Fullasztó légkör,lehangoltság

A mennyiséget a minőség elé helyezi megfeszített munkatempó gyakran eggyik napról a másikra üres öltözőszekrények tucatjait látni

Pros

Jó munkatársak

Contras

Mennyieg a minőség előtt

Trabajo y empleo en Jabil Inc

Operátor positions
Ver más empleos

Kellemes munkahely

Megtanultam sok mindent a még akkor működő telefonrészlegről!
Ver más evaluaciones de Jabil Inc
Quizás quieras probar:

¿Quieres saber más sobre trabajar en esta empresa?

Haz un pregunta sobre trabajar o entrevistarse en Jabil Inc. Nuestra comunidad de usuarios te ayudará con tus dudas.Haz una pregunta

Puntuación general

3.9