logotipo de la empresa Jabil Inc
Jabil Inc
3.9 de 5 estrellas.
Recibe actualizaciones semanales, nuevos empleos y evaluaciones

Evaluaciones de IT en Jabil Inc

Evaluar a esta empresa
Título del empleo
Ubicación

Puntuaciones por categoría

3.7Equilibrio vida personal/laboral

Ordenar por

UtilidadCalificaciónFecha
Se encontró una evaluación con los criterios de la búsquedaVer las 3143 evaluaciones
Equilibrio vida personal/laboral
Salario/Beneficios contractuales
Estabilidad laboral/Facilidad de promoción
Administración
Cultura laboral

Remek munkahely

Evaluación destacada de Indeed

La evaluación más útil según Indeed
Maga a cég már 20 éve jelen van a városban, sok-sok ember megfordult már itt. Vannak jó és sajnos rossz jellemzések is róla. Sokan még most sem mernek ott dolgozni "félve" hogy megismétlődik a 2010-2011 körüli leépítés. Azóta nagyon sokat változott a cég és biztos alapokra épít.Én 2015-től vagyok jelen ott és eddigi legjobb munkahelyem. Végig jártam a ranglétrát a gyártósori operátortól egészen műszakvezetői szintig.Aki azt állítja nincsen előre lépési lehetőség az téved!Az emberekkel van a probléma nem a céggel. Felvesznek a toborzáson 30 embert abból 25 leszámol 1 hét múlva mert megijednek a munkától, kérdezem én akkor minek jelentkeznek??Folyamatos a fejlődési lehetőség és nagyon sokat lehet tanulni. A vezetőség az utóbbi időben sokat változott pozitív irányba és a járvány alatt is megtett mindent a cég hogy megvédje dolgozóit. Az már más dolog hogy az emberek itt is hanyagok és felelőtlenek, mert nem vagy nem szabályosan hordják a maszkokat.Tiszta, rendezett, folyamatosan fejlődő környezet várja a dolgozókat. Ugyan lenne még hová fejlődni, de alapvetően csak ajánlani tudom a céget. A belső pályázatoknak köszönhetően könnyű a pozició váltás is.

Pros

Fejlődési lehetőség, cafeteria, kedvezmények a dolgozói kártyával, szép tiszta környezet, barátságos munkatársak

Contras

Az étkezőben sajnos hosszú a várakozás amikor ki szeretnéd kérni az ételt, de ez is amiatt van mert az emberek nem tartják be a szünetrendet
¿Te ha sido de ayuda esta evaluación?

Califica una empresa en la que trabajaste recientemente

Comparte tu experiencia para ayudar a otros

Trabajo y empleo en Jabil Inc

IT positions
Ver más empleos
Ver más evaluaciones de Jabil Inc
Quizás quieras probar:

¿Quieres saber más sobre trabajar en esta empresa?

Haz un pregunta sobre trabajar o entrevistarse en Jabil Inc. Nuestra comunidad de usuarios te ayudará con tus dudas.Haz una pregunta

Puntuación general

3.9