logotipo de la empresa Jabil Inc
Jabil Inc
3.9 de 5 estrellas.
Recibe actualizaciones semanales, nuevos empleos y evaluaciones

Evaluaciones de Jabil Inc en Tiszaújváros

Evaluar a esta empresa
Título del empleo
Ubicación

Puntuaciones por categoría

3.7Equilibrio vida personal/laboral

Ordenar por

UtilidadCalificaciónFecha
Se encontraron 61 evaluaciones con los criterios de la búsquedaVer las 3143 evaluaciones

Good Company

Evaluación destacada de Indeed

La evaluación más útil según Indeed
In Hungary we had to work 12 hours in 3 days rotation but it was not long because the atmosphere was good. Working in the production line is not the best but the higher positions are very good.

Remek munkahely

Maga a cég már 20 éve jelen van a városban, sok-sok ember megfordult már itt. Vannak jó és sajnos rossz jellemzések is róla. Sokan még most sem mernek ott dolgozni "félve" hogy megismétlődik a 2010-2011 körüli leépítés. Azóta nagyon sokat változott a cég és biztos alapokra épít.Én 2015-től vagyok jelen ott és eddigi legjobb munkahelyem. Végig jártam a ranglétrát a gyártósori operátortól egészen műszakvezetői szintig.Aki azt állítja nincsen előre lépési lehetőség az téved!Az emberekkel van a probléma nem a céggel. Felvesznek a toborzáson 30 embert abból 25 leszámol 1 hét múlva mert megijednek a munkától, kérdezem én akkor minek jelentkeznek??Folyamatos a fejlődési lehetőség és nagyon sokat lehet tanulni. A vezetőség az utóbbi időben sokat változott pozitív irányba és a járvány alatt is megtett mindent a cég hogy megvédje dolgozóit. Az már más dolog hogy az emberek itt is hanyagok és felelőtlenek, mert nem vagy nem szabályosan hordják a maszkokat.Tiszta, rendezett, folyamatosan fejlődő környezet várja a dolgozókat. Ugyan lenne még hová fejlődni, de alapvetően csak ajánlani tudom a céget. A belső pályázatoknak köszönhetően könnyű a pozició váltás is.

Pros

Fejlődési lehetőség, cafeteria, kedvezmények a dolgozói kártyával, szép tiszta környezet, barátságos munkatársak

Contras

Az étkezőben sajnos hosszú a várakozás amikor ki szeretnéd kérni az ételt, de ez is amiatt van mert az emberek nem tartják be a szünetrendet
Cultura laboral

Produktív és kellemetlen, stresszes munkahely, nagyon sok odanem illő és hozzá nem értő dolgozóval.

Szakmailag segített fejlődnöm, bár foylamatosan akadályozva voltam a szakmaiatlan vezetők által. Az emberi , kollegális, vezető beosztott kapcsolatok pocsékak a cégnél. A vezetőség soha semmilyen negatív döntésének a következményéért nem vállatas felelősséget, inkább mondvacsinált bűnbakokat keresve súlyos retórziót gyakoroltak rajtuk.

Pros

Meleg étkezés nagyon jóóó, sportolási lehetőségek melyeketa cég támogat.

Contras

Stressz, Rosszindulat, Szakmaiatlanság
Cultura laboral

Nem ajánlom senkinek esetleg annak aki tud helyezkedni és vannak kapcsolatai!!!!

2020.09.28.-a kőrül jelentkeztem a Jabilba az Adecco nevű fejvadász cégen keresztül 8 órás munka időbe. Elmentem a teszt írásra ezen megfelelve a gyakorlati teszt szintén sikerült. Megtörtént a szerződés megkötése ,majd elmentem a kijelölt napon a munkavédelmi oktatásra és a nap végén lett volna egy vizsga a tanult anyagból A vizsga előtt egy órával bejelentik, hogy nem tudnak minket foglalkoztatni 8 órában csak 12-ben ,persze sokan nem vállaltuk, mert nem így egyeztünk meg nem erről szól a szerződés. Majd másnap szóltak hogy tudom e vállalni a 12 órás műszakot, mondom igen mivel nincs más lehetőség .Erre pihenőnapot írnak következő napra is!!!!!!!Na ekkor lett elegem és du. rá telefonáltam az illető hölgyre, mert nem voltak egész nap képesek tájékoztatni, hogy hogyan tovább. Erre jött a válasz ,hogy 12 órában se tudnak foglalkoztatni, de miiiiiééééérrtt???????????????????Nem értem és nem tudom mire megy ki a játék. Itt élek Tiszaújvárosban 23 éve és nem tudok elhelyezkedni az életem nagy részét Miskolcra járva be dolgozni éltem le......Senkinek nem ajánlom a Jabil, naponta vesznek fel több tucat embert évente több százat és küldik el őket a francba és senki nem tesz semmit se a kormány se a munkaügyi hivatal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pros

talán tiszta munkahely

Contras

emberek kihasználása

A majomnak jár a banán

Lélekölő, monoton munka. Nincs betanulási idő, azonnal tudnod kell mindent elsőre, különben leordibálnak ha lassú vagy. A főnökök egymással is minősíthetetlenül viselkednek. 20 másodpercre sem ülhetsz le, mert egyből beszólnak érte. Beszélgetni kiváltságos dolog. Telefon nézegetést felejtsd el. A főnöknek nincs semmi tekintélye,mert nem tudott venni a piacon a 8 osztálya mellé. Elvárás hogyha 8 órában dolgozol akkor is maradj 12-őt. Ha szóvá teszed repülsz! Nincs időd semmire mindig futnod kell a buszhoz, hogy elérd. Az öltöző rohadt messze van a gyártó helytől. A régi dolgozók 80% kiváltságos helyzetben van és ezt éreztetik is veled. Tartom magam a 3 évvel ezelőtti álláspontomhoz : ezt a munkát egy majom is eltudná végezni, mert az is letud nyomni egyszerre két gombot. Gyümölcs nap volt. Banánt adtak. Zöldet. Mert a sárgát a fejeseknek tartogatták. Ha kötélből vannak az idegeid és képes vagy robotként dolgozni akkor ott a helyed. Ha nem akkor felejtsd el!

Pros

ha nincs más

Contras

rövid szünetek, bunkó, arrogáns főnökök
¿Te ha sido de ayuda esta evaluación?

Califica una empresa en la que trabajaste recientemente

Comparte tu experiencia para ayudar a otros

Cultura laboral

Ha rájönnek, hogy tudsz hajtani, kidolgoztatják a beledet is.

Hét évet dolgoztam ott, eleinte szerettem. Aztán beraktak a lehajtósabb helyre. Túlórát elvárták, ha akartad, ha nem. Mellékesen 3 túlóránál kezdődött az, hogy nem csak kajára meg számlára tudtam a fizetésem elkölteni. A közvetlen főnökséggel nem volt gond. Előre lépési lehetőség, ha bírod a hajtást, egyszerűen nincs, ha alkalmas vagy a kiszemelt pozícióra akkor se. Szinte folyamatosan vizsgáztatnak, általában 2 havonta valamiből. A fővezetőség a vírus beköszöntével sokat sumákolt, az emberekkel már csak levélben kommunikált. Mikor közöltem, hogy leszámolok, bunkók voltak velem. Az utolsó másfél évben, már csak a közvetlen vezetők embersége, és a megismert barátok miatt maradtam. A kaja pénz nuku, a éttermes árakhoz képest, és ráadásnak sokszor ehetetlen. Aki nem akar rövid távon fizikálisan tönkre tenni, annak nem ajánlom.Öt éven belül, a sori mezei dolgozók egészsége már megsínyli, tapasztalatból mondom.

Pros

Emberséges közvetlen vezető, ha szerencséd van.

Contras

Fölösleges inkorrekt vezetőségi kommunikáció, folyamatos kötelező túlórák, ehhez képest kevés bér.

Jolvolt

Laza munka, nem fárasztó, könnyen kezelhető munkák

Pros

eszt nemtudom

Contras

nem értem

Sokszor magas darabszám elvárások

Sokszor magas darabszám elvárások, de jó teljesítmény mellett bónusz szünetek, felsőbb vezetésről nincs véleményem, de műszakvezetés segítőkész

Produktív és kellemes

3 star / Produktív és kellemes / innovatív / folyamatosan fejlődő
Cultura laboral

Bunkó portás ès állás kiközvetítő

Az állás kiközvetítős hölgy felhívott hogy megkell jelenni Tiszaújvárosban a Jabilba tesztírásra,de mivel már javában benne volt a koronavírusban , ezèrt a hölgy azt mondta hogy bármi változás lesz a vírus miatt vissza fog hívni vagy ír egy sms-t. Így hát Hajdú Bihar megyèből beutaztam feleslegesen mert nem hívott ès a portás bunkó modon elküldött,azzal hogy a fbra kivolt írva ,de nem mindenkinek van fbja

Na

Stresszes munkakornyezet, rossz szervezeti felepites, munka/maganelet egyensuly nagyon nem kiegyenlitett- rossz arany, munkatarsak tulterheltek, magas fluktuacio.

Nem jo

Passz nem tudom, nekem nem. Volt jó, stresszes 12ora állás fizikailag megterhelo

Pros

Nincs

Contras

Nincs

Nem a legjobb. A

A munkámat nagyon szerettem. De sokszor kellet elmondani dolgokat hogy végre megkapjuk azt amivel a legjobb munkát tudjuk elvégezni. Sajnos az emberek mindig cserélődtek.
Cultura laboral

stresszes, feszitett tempó, kötelező túlürák

12 órás munka Kis közösségben általánosan jó csapat hangulat A család központúság csak látszat Elvárásokhoz képest kevés fizetés.
Cultura laboral

Embertelen bánásmód, erkölcstelen vezetők, stb.

A munkabért időben utalják, de nem a megfelelő összeget. Az ebédszünetek csak a sorban állasra elegek. A vezetők emberszámba sem veszik a dolgozókat, arrogánsak, nem hallgatják meg a problémáidat. Inkább leszámoltatnak bármilyen indok nélkül, minthogy foglalkozniuk kelljen a papírmunkával egy esetleges "könnyített munka" szóba jövetele után. Egyáltalán nem család barát. Előrelépési lehetőség csak akkor, ha a vezetőség kiskedvence vagy. Dobálják az embereket egyik workcell- bol a másikba, neked mint dolgozónak nincs választási lehetőséged mész vagy kirúgnak. Munkaviszony megszüntetésénél nem szólnak, egyszerűen nem enged be a kártya. Jót sajnos nem tudok mondani, csak rossz tapasztalataim voltak.

Pros

Tiszta környezet

Contras

rövid szünetek, alacsony bérezés
Cultura laboral

Jó hely lenne, ha pár főnököt lecserélnének vezetőre.

Tipikus multi. Amíg lehet kifacsarnak, majd amint kicsit kiég az ember, eldobják, bármit is tett le addig az asztalra.
Cultura laboral

Bizonyos területen, bizonyos embereknek pingpong asztal is van.

Szociális és PR, illetve szakmai szempontok szerint tekintve, a cég jól szervezett, biztonsági szempontoknak megfeleltethető, környezettudatos, orvosi ellátottsága szerteágazó, naprakész, sportolási lehetőségekkel, meleg étkeztetéssel, külön buszjáratokkal faliújsággal, belső pályázatokkal, véradással, gyermekek megsegítésével, erdőtakarítással és még sokféle hozzájárulással tevékenykedik széleskörűen. Ugyanakkor jellemző az egyik kézzel ad, a másik kézzel elvesz politika. Az embertelen bánásmód, a szünetek irracionálisan kritikus betartatása, az erőviszonyokkal és a pozíciókkal való visszaélés, a betegségek nem figyelembe vétele, túlhajszolás, kötelező jellegű túltúlóráztatás szankciókkal megtűzdelve, a nem reális teljesítmény elvárások, és értékelések, az igazságtalanul nagy bér, bánásmód és lehetőségbeli különbségek, az etikátlan és törvényileg összeférhetetlenül nagy számban történő elbocsátások, az összefonódások, párkapcsolati pozíciókkal való visszaélések, a látszatkörnyezet tudatosság és a cég részéről való biztonsági irányelvekkel, ünnepnapokkal való visszaélések. A bérek idejében érkeznek, de hogy mit, kinek és milyen valóságalappal számolnak el, az sok esetben vitatható.

Pros

Jól felépített, komfortos munkakörnyezet

Contras

Összeegyeztethetetlen elvárások, rossz munkamorál

Negatívumok tömkelege

A túlórát elvárják, ki nem fizetik, de ha lecsúsztatod, akkor rossz szemmel néznek rád. Előrelépés csak akkor, ha te vagy a főnök kedvence. Juttatás semmi, ami van, azt is folyamatosan leépítik. Nagy a fluktuáció, nem véletlenül. A vezetőség nem figyel az alkalmazottak mondanivalójára.

Pros

ebédlő elmegy

Contras

inkompetens vezetés

Kulturált munkakörnyezet, elfogadható bérezés

Kulturált munkakörnyezet, elfogadható bérezés. Előrelépési lehetőség.

Még van mit fejlődnie.

Én nagyon szerettem a régi munkatársakkal dolgozni.

Pros

tiszta, klímás környezet

Contras

nincs természetes fény
Cultura laboral

Ha nem muszály nem ajánlom senkinek!

Nem családbarát munkahely! Ünnepnapokon is gyakram műszakot szerveznek rendszeresen! Egynapos ünnepeken este 22 órától ! A 3 vagy 4 napos hosszúhétvégét sem kapnuk meg soha! Az ünnepi melót nem 300% os bért kapunk hanem ingyen egységes vacsorát !

Pros

Tisztaság klimatizált környezet

Contras

Nem családbarát főleg az ünnepi műszakok miatt!
¿Te ha sido de ayuda esta evaluación?

¿Quieres saber más sobre trabajar en esta empresa?

Haz un pregunta sobre trabajar o entrevistarse en Jabil Inc. Nuestra comunidad de usuarios te ayudará con tus dudas.Haz una pregunta

Puntuación general

3.9