logotipo de la empresa Jabil Inc
Jabil Inc
3.9 de 5 estrellas.
Recibe actualizaciones semanales, nuevos empleos y evaluaciones
Ver todas las evaluaciones de Jabil Inc
Evaluar a esta empresa

Jabil Inc

Evaluación de un empleado de Jabil Inc

Remek munkahely

Maga a cég már 20 éve jelen van a városban, sok-sok ember megfordult már itt. Vannak jó és sajnos rossz jellemzések is róla. Sokan még most sem mernek ott dolgozni "félve" hogy megismétlődik a 2010-2011 körüli leépítés. Azóta nagyon sokat változott a cég és biztos alapokra épít.Én 2015-től vagyok jelen ott és eddigi legjobb munkahelyem. Végig jártam a ranglétrát a gyártósori operátortól egészen műszakvezetői szintig.Aki azt állítja nincsen előre lépési lehetőség az téved!Az emberekkel van a probléma nem a céggel. Felvesznek a toborzáson 30 embert abból 25 leszámol 1 hét múlva mert megijednek a munkától, kérdezem én akkor minek jelentkeznek??Folyamatos a fejlődési lehetőség és nagyon sokat lehet tanulni. A vezetőség az utóbbi időben sokat változott pozitív irányba és a járvány alatt is megtett mindent a cég hogy megvédje dolgozóit. Az már más dolog hogy az emberek itt is hanyagok és felelőtlenek, mert nem vagy nem szabályosan hordják a maszkokat.Tiszta, rendezett, folyamatosan fejlődő környezet várja a dolgozókat. Ugyan lenne még hová fejlődni, de alapvetően csak ajánlani tudom a céget. A belső pályázatoknak köszönhetően könnyű a pozició váltás is.

Pros

Fejlődési lehetőség, cafeteria, kedvezmények a dolgozói kártyával, szép tiszta környezet, barátságos munkatársak

Contras

Az étkezőben sajnos hosszú a várakozás amikor ki szeretnéd kérni az ételt, de ez is amiatt van mert az emberek nem tartják be a szünetrendet

Puntuaciones por categoría

4.0Cultura
Ver todas las evaluaciones de 3143

Evaluaciones similares

Mal ambiente laboral

Es una porqueria de empresa si eres barbero subes si no.

Pros

Nada no tienen nada

Contras

Aunque tengas una ing, No eres apto para ellos aunque su personal no tenga estudios siempre les dan prioridad a ellos

Ambiente sano

Trabajando sin estrés, ambiente sano, no discriminación, excelente ambiente, solo falta mejorar sueldo que sea más competitivo.

Pros

Seguro médico.

Contras

Falta más motivación para subir de nivel.
Cultura laboral

Buen ambiente de trabajo, en la Unidad de negocios que estaba el ambiente era muy colaborativo.

Excelente lugar con muchas oportunidades para Desarrollarte y aplicar tu experiencia y también con muchas oportunidades para los practicantes.

Pros

Buen ambiente de trabajo y oportunidades de crecimiento.

Contras

Algunas veces sus reglamentos son demasiado estrictos.
¿Te ha sido de ayuda esta evaluación?

¿Quieres saber más sobre trabajar en esta empresa?

Haz un pregunta sobre trabajar o entrevistarse en Jabil Inc. Nuestra comunidad de usuarios te ayudará con tus dudas.Haz una pregunta

Puntuación general

3.9